aneb zápisky z kuchyňského bitevního pole a jiné

Zklamání v Rita's Garden

22. června 2008 v 17:03 | schnytlik |  Zápisník
Ti co mne znají, dobře vědí, jak miluju indickou kuchyni. Můžu to jíst za každého počasí, v jakémkoli množství, a když ostrý, tak pořádně. Včera jsme šli do naší hodně oblíbené restaurace a já byla celá natěšená.
V osm večer jsme jediní hosti. Koblížek mumlá cosi o tom, že ani nemá hlad, že je venku tak hezky a blablablabla… Nicméně jsme si objednali. Stefan jen rajčatový salát a já jehněčí kormu. Láhev neperlivé vody a mangový džus. Džus byl celkem dobrý, ač nefalšovaný krabičák. Voda standardní, ale dostali jsme ji s bublinami. Povídáme, křupkáme papadam s omáčkami, jogurtová, trošku řidší než na jakou jsme zvyklí a najednou… Cink! Že bych slyšela mikrovlnku? A už se to nese.
Koblížek dostal na plátky pokrájená rajčata, odhadem tak dvě, posypaná cibulkou. Já dostala neuvěřitelně mastnou červenou kejdu, masa bylo max. 50g a k tomu tlustý. Zkrátka a dobře úplně nepoživatelné jídlo a obrovské zklamání za 40 euro L Raději si kormu udělám doma, za zlomkovou cenu a móóóóc dobrou. Vačíček by mohla potvrdit…. PS recept na dokonalou kormu dodám brzy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama