aneb zápisky z kuchyňského bitevního pole a jiné

Zápisník

Vačíček se stěhuje

7. července 2008 v 10:53 | schnytlik
Uuupppsss! Vačíček se co nevidět sestěhuje s Masounem a já jí tu ještě nenaházela dostatečný počet berliček pro přežití na bojovém poli zvaném kuchyně! Budu to muset napravit, aby mně nemohla pomlouvat, že jsem jedule. Slibuji, tento týden napravím!

Zklamání v Rita's Garden

22. června 2008 v 17:03 | schnytlik
Ti co mne znají, dobře vědí, jak miluju indickou kuchyni. Můžu to jíst za každého počasí, v jakémkoli množství, a když ostrý, tak pořádně. Včera jsme šli do naší hodně oblíbené restaurace a já byla celá natěšená.
V osm večer jsme jediní hosti. Koblížek mumlá cosi o tom, že ani nemá hlad, že je venku tak hezky a blablablabla… Nicméně jsme si objednali. Stefan jen rajčatový salát a já jehněčí kormu. Láhev neperlivé vody a mangový džus. Džus byl celkem dobrý, ač nefalšovaný krabičák. Voda standardní, ale dostali jsme ji s bublinami. Povídáme, křupkáme papadam s omáčkami, jogurtová, trošku řidší než na jakou jsme zvyklí a najednou… Cink! Že bych slyšela mikrovlnku? A už se to nese.
Koblížek dostal na plátky pokrájená rajčata, odhadem tak dvě, posypaná cibulkou. Já dostala neuvěřitelně mastnou červenou kejdu, masa bylo max. 50g a k tomu tlustý. Zkrátka a dobře úplně nepoživatelné jídlo a obrovské zklamání za 40 euro L Raději si kormu udělám doma, za zlomkovou cenu a móóóóc dobrou. Vačíček by mohla potvrdit…. PS recept na dokonalou kormu dodám brzy

Dotestováno

21. června 2008 v 13:43 | schnytlik
Zdá se, že testování se zdařilo. Teď zbýva doufat, že nebudou mít následky.... Jdu na to plení.

Testujeme králíky

21. června 2008 v 11:56 | schnytlik
Sobota dopoledne, svítíčko sluní a já trčím doma. Nejraději bych šla na zahradu a vyplela bylinkový záhonek, resp. co z něj zbylo po útoku lišky. Ale musím zůstat doma. Za hodinku si Koblížek přivede kolegy na oběd. Chudáci. Budu na nich testovat svoje chilli. Jen doufám, že jsou trénovaní v pálivějších pokrmech. Chilli jsem dělala už včera, abych se s tím nemusela patlat dopoledne, tak je hezky rozleželé
 
 

Reklama